Reference

Reference

Budeme Vám vděční za Vaše hodnocení.
1
2
3
4
5
Odeslat
     
Zrušit

Vytvořte nové hodnocení

Bubny do škol
Celkové hodnocení:  
 Počet hodnocení: 7
od Lenka Křenovská pro Bubny do škol
Poděkování

Vřelé díky za poutavé představení! Všichni jsme měli velký zážitek a z referencí dětí jsme se dozvěděli, že byli velmi nadšené. Ještě jednou děkujeme za velký zážitek a těšíme se na další spolupráci:))

od Mgr. Michaela Majerová, 20. ZŠ Plzeň pro Bubny do škol

16. 10. se naše škola proměnila v koncertní sál plný bubínků a bubeníků. Postupně si všechny ročníky vyzkoušely interaktivní program nazvaný DrumCircle. Je známo, že společné bubnování propojuje pravou a levou hemisféru, rozvíjí kreativitu dětí a upevňuje sociální vazby. My jsme si během 50 minut vyzkoušeli několik činností – rytmické vytleskávání, hru na bubny a také originálním způsoben zahráli Beethovenovu Ódu na radost. Z programu jsme odcházeli s úsměvem na rtu a veselou myslí.

od Buštěhrad pro Bubny do škol

Dobrý večer,
děti byly opravdu nadšené, ruce některé bolely do konce vyučování. Chtěla jsem udělat takovou malou anketku, že vám pošlu ty nejzajímavější odpovědi, ale už se tlačilo vysvědčení aj... Pokud zítra nezapomenu, ještě se zeptám alespoň ve své třídě. Jinak za učitelky - skvělé!

Pár reakcí mých dětí:
Anetka: Bylo to nádherné.
Jára: Líbili se mi bubny.
Tonda: Líbil se mi bubeník.
Nikča: Líbilo se mi, jak jsem hráli na bubny.
Danielka: Super byly klacky.
Emili: Ze všeho nejvíc super bubnování.

Hezký večer Endrlová

od Mgr. Bc. Zdenka Mačinová, ředitelka školy ZŠ T.G.Masaryka pro Bubny do škol

Dobrý den,
program Bubny do škol se nám i našim žákům líbil. Vše proběhlo hladce, bez problémů, dle předchozí domluvy. Žáci byli aktivní, spolupracovali a workshop si užili.
Děkujeme za návštěvu.
S pozdravem

od Radka Kostková pro Bubny do škol

Dobrý den,
Vaše návštěva na naší škole měla velký úspěch, super ohlas, vedení školy bylo nadšené zejména z toho, jak se zapojily všechny děti do dění.
Organizačně jsme to zvládli na výbornou, snažili jsme se i my vám podmínky uzpůsobit maximu.
Vzájemná komunikace a spolupráce též na výbornou. Jsme rozhodně rádi, že jste nás navštívili. Budeme se o vás zmiňovat v místním měsíčníku Líbeznický zpravodaj, který je volně ke stažení i na webu. Bude tuším v únorovém vydání.
Pokud byste měli zájem o nějaké foto či videozáznam, mohu poslat. Ještě jednou všem moc díky za pěknou akci. Určitě využijeme rádi v následujících letech znovu.
S pozdravem

od Barbora Štruplová, ZŠ Zlonice pro Bubny do škol

Workshop Bubny do škol se nám velice líbil. Program nás velice překvapil a předčil naše očekávání. Děti byly velmi nadšené. Program zaujal mě, ale i mé kolegyně, které nijak s hudební výchovou do styku nepřijdou.
Dnes padl i návrh, že by se mohl program doobjednat pro třídy, které se programu neúčastnily.
Program byl přizpůsoben dětem, jejich věku a možnostem. Výborná komunikace.
Jménem celé ZŠ Zlonice moc děkuji za super program, inspiraci.

od I. Mánková, ZŠ Kladno, Brjanská 3078 pro Bubny do škol

Musím říct, že to byla zase jedna z hodně povedených akcí. Nevěřila jsem tomu, že jeden člověk „utáhne“ skoro 200 dětí, ale opak byl pravdou. Bylo to naprosto super. Já viděla až třetí vystoupení v pořadí a musím říct, že nasazení účinkujícího bylo maximální a klobouk dolů. Objednala jsem program pro celou školu 1. až 9.ročník a fakt to všechny bavilo. Takže díky a moc pozdravujte ty, kteří se na programu podíleli.