Drumcircle

Drumcircle

DrumCircle – skupinové bubnování nejen pro děti.

Jak a proč právě interaktivní show DrumCircle?

Na základě několika set úspěšných vystoupení na základních školách po celé ČR a Slovensku, si Vám dovolujeme nabídnout interaktivní zábavnou show pro všechny děti I. a II. stupně ZŠ.

Nabízíme vám možnost uspořádat ve Vaší škole zábavný koncert pro děti, pod vedením zkušeného facilitátora Tokhiho a jeho týmu. Do tohoto programu postupně zapojíme všechny děti I. a II. stupně vč. třeba vás, učitelů. Celý koncept, tedy skupinové bubnování, je postaven na nejlepších a certifikovaných lektorech v naší zemi. Jedná se o zcela jedinečný a originální projekt. Žádné jiné bubnování na školách nemá prostředky a nástroje na to, aby byly zapojeny skutečně všechny děti.

Projekt Bubny do Škol založil zkušený lektor a facilitátor Tokhi, bubeník a perkusista působící na mezinárodní scéně. V ČR spolupracoval s nejlepšími umělci. Namátkou: Karel Gott, Pavel Šporcl, Laura a její tygři, Marek Ztracený, Support Lesbiens, Vlasta Rédl, Mário Bihári, Voxel a mnoho dalších. Postavil i unikátní bubenický projekt Groove Army – s tím byl například oficiálním programem mistrovství světa v hokeji, fotbalového eura, nebo postoupil v soutěži Česko Slovensko má Talent.

Spolupracuje na kampaních a akcích pro největší světové firmy. Na konferencích pro mezinárodní vedení špičkových manažerů pak aplikuje to, co mu u dětí prošlo :-). Jeho lektorem v této oblasti je Arthur Hull, „otec“ moderní metodiky Drum Circle bubnování a mezinárodní guru, původem z USA.

Tokhi je také oficiálním zástupcem největšího výrobce perkusí, německé firmy Meinl. Spolu s nimi vyvíjí i bubny a nástroje nejvhodnější na skupinové aktivity.

Dle praxe a zkušeností pro vaše děti připravíme 40 minutovou show pro 200 až 1 000 dětí. Program jsme schopni odbavit v sále vašeho místního kina nebo divadla, ale postačí nám i tělocvična ZŠ. Logisticky jsme schopní za jeden den připravit program až pro 2 000 dětí. Věříme, že programů, kde žáci na výchovném koncertu jen znuděně sedí, už bylo dost. Proto přicházíme s interaktivní novinkou, kde se zapojí do rytmu a bubnování 100% dětí i učitelů!

Bubny do škol pod záštitou Policie ČR

Na základě mnoha set referencí ze škol po celé České republice a Slovensku, několika tisíc bubujících dětí, dostáváme od začátku roku 2020 oficiální záštitu Policie ČR. Zobrazit dokument >

Co je to DrumCircle?

DrumCircle je interaktivní zábavná show, uvolnění a v neposlední řadě alternativní výuka ve formě skupinového bubnování. Žáci a pedagogové s pomocí lektora vytvoří hudební orchestr, jenž přechází do samotného vystoupení. Nejde ale primárně o rozvoj hudební výchovy, nýbrž o posílení sociálních vztahů.  Proto je program vhodný skutečně pro všechny třídy, nejen ty hudební. Moderace se také liší přístupem s ohledem na to, jestli se jedná o první, či druhý stupeň. Máme zkušenosti i s dětmi předškolního věku, nebo naopak středoškoláky. Nemusíte tedy mít strach, že vystoupení druhý stupeň nezaujme.

V čem je DrumCircle prospěšný?

Je vědecky dokázané, že bubnování propojuje pravou a levou hemisféru a vypíná analyzující část mozku. Informace po společném bubnování se lépe vstřebávají a dostávají se i do podvědomí. To je důvod, proč se bubnování využívá na školách po celém světě. A jen u nás v ČR máme za sebou několik desítek škol a tisíce spokojených dětí, které program absolvovaly a zájem o náš program neustále každý rok roste.

Máte zájem o naše vystoupení ve vaší škole?

Pokud máte zájem o DrumCircle s Tokhim pro vaší školu nebo Vás napadla jakákoliv otázka, případně máte návrh spolupráce, určitě nás neváhejte kontaktovat. Budeme moc rádi za každý feedback.

NAŠI PARTNEŘI